Samsung QE65Q7FAAUXXH
Price list by tariff model
Tariff
Contract duration
Payment type
Basic price
47.299MKD
Prepaid price
53.199MKD
Price for device only
Samsung QE65Q7FAAUXXH
Whats in the box?
- Samsung QE65Q7FAAUXXH
- Упатство за употреба
- Гарантен лист
Basic characteristics
Tizen OS, DVB-T2CS2
1452.9 x 879.5 x 267.4 mm
17,1 kg
65" QLED 4K Smart TV
Wi-fi, BT, 3 HDMI, 1 USB, LAN
879.5 мм
1452.9 мм
Detailed characteristics
| Screen | 4K QLED |
| Screen size | 65" |
| Operating system | Tizen |
| Dimensions | 1452.9 x 879.5 x 267.4 mm |