Samsung QE65Q7FAAUXXH
Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 299 ден.
Основна цена
47.299денари
Припејд
53.199денари
Цена само за уред
Samsung QE65Q7FAAUXXH
Што има во кутијата?
  • Samsung QE65Q7FAAUXXH
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 65" QLED 4K Smart TV
  • Wi-fi, BT, 3 HDMI, 1 USB, LAN
  • Tizen OS, DVB-T2CS2
  • 1452.9 x 879.5 x 267.4 mm
  • 17,1 kg
879.5 мм
1452.9 мм
Детални карактеристики
Екран 4K QLED
Големина на екранот 65"
Оперативен систем Tizen