Samsung QE65Q7FAAUXXH
Lexo më shumë
1452.9 x 879.5 x 267.4 mm
17,1 kg
65" QLED 4K Smart TV
Tizen OS, DVB-T2CS2
Wi-fi, BT, 3 HDMI, 1 USB, LAN
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
1452.9 x 879.5 x 267.4 mm
17,1 kg
65" QLED 4K Smart TV
Tizen OS, DVB-T2CS2
Wi-fi, BT, 3 HDMI, 1 USB, LAN
Ngjyrën: Black
Në dispozicion në sasi të kufizuara
Në dispozicion
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 299 den. p�r pajisje me k�ste
Pakoja juaj
Ngjyrën: Black
Çmimi i pajisjes
778 den. x 48 muaj
Tarifa: A1 Alfa M
1.299 den./muaj
Çmimi:
2.077 den.
tarifë mujore + pajisje
menjëherë
Transporti falas
A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion
Sasi të kufizuara
E disponueshme ne te gjitha dyqanet A1
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë
Samsung QE65Q7FAAUXXH
Çmimi i pajisjes dhe tarifa
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Basic price
47.299denarë
Pripejd
53.199denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
Samsung QE65Q7FAAUXXH
Çka ka në kuti?
  • Samsung QE65Q7FAAUXXH
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • 1452.9 x 879.5 x 267.4 mm
  • 65" QLED 4K Smart TV
879.5 мм
1452.9 мм
Karakteristikat e hollësishme
Ekrani 4K QLED
Madhësia e ekranit 65"
Sistemi operativ Tizen
Dimensionet 1452.9 x 879.5 x 267.4 mm