Çmimi i pajisjes 999 den. në A1 Ultra M

Xiaomi Redmi 12C

Lexo më shumë
Octa-core
6.71" HD+ Dot Drop
3GB / 64GB
5000 mAh
50MP rear + 5MP front
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Octa-core
6.71" HD+ Dot Drop
3GB / 64GB
5000 mAh
50MP rear + 5MP front
Ngjyrën: Ocean Blue

Në dispozicion në sasi të kufizuara

Në dispozicion

Nuk është në dispozicion onlajn

Tarifa
A1 Ultra M
Ndrysho tarifën
1.199 den./muaj
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Çmimi i pajisjes

999 den.

Tarifa: A1 Ultra M
1.199 den./muaj
Çmimi

999 den.

Transporti falas

A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion

Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë

Xiaomi Redmi 12C

Çmimi i pajisjes dhe tarifa
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Basic price
9.999denarë
Pripejd
11.999denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
11.999denarë

Zgjidh

Xiaomi Redmi 12C

Çka ka në kuti?
  • Xiaomi Redmi 12C
  • Адаптер
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • Octa-core
  • 6.71" HD+ Dot Drop
  • 3GB / 64GB
  • 5000 mAh
  • 50MP rear + 5MP front
76.41 mm
168.76 mm
Karakteristikat e hollësishme
Rrjeti GSM/HSPA/LTE
Lloji i SIM Dual Nano SIM
Ekrani HD+ Dot Drop (1650 x 720)
Madhësia e ekranit 6.71”
Kamera 50MP
Sistemi operativ Android
CPU Octa-core
Memorja e integruar 64 GB
RAM memorja 3 GB
Bateria Li-Po 5000 mAh
Menyja në maqedonisht Yes
Telefoni punon vetëm me A1 SIM kartelë No
Kamera e përparme 5MP
Dimensionet 168.76 x 76.41 x 8.77 mm
Тежина 192g
Garancia 24
Garancia dhe servisi
24
muajgarancia e prodhuesit
Servisues i autorizuar për këtë pajisje

Nëse keni nevojë për servis për Xiaomi Redmi 12C, kontaktoni servisuesin e autorizuar.

Xiaomi Redmi 12C

Vlerësimi nga shfrytëzuesit

Ka gjithsej 2 recenzione për këtë pajisje

2
0
0
0
0
5
abc123
25.12.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
Име и презиме
22.05.2024

A Ju ndihmoi ky recenzion?