Çmimi i pajisjes 0 den. në A1 Business Pro M

Realme C30 3/32

Lexo më shumë
Octa-core
8MP rear + 5MP front
6.5” IPS LCD (720 x 1600)
Li-Po 5000 mAh
3 GB
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Octa-core
8MP rear + 5MP front
6.5” IPS LCD (720 x 1600)
Li-Po 5000 mAh
3 GB
Ngjyrën: Black

Në dispozicion në sasi të kufizuara

Në dispozicion

Nuk është në dispozicion onlajn

Tarifa
A1 Business Pro M
Ndrysho tarifën
1.297 den./muaj
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Çmimi i pajisjes

0 den.

Tarifa: A1 Business Pro M
1.297 den./muaj
Çmimi

0 den.

Transporti falas

A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion

Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë

Realme C30 3/32

Çmimi i pajisjes dhe tarifa
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Basic price
6.999denarë
Pripejd
8.999denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
8.999denarë

Zgjidh

Realme C30 is a decent smartphone that comes with a sturdy, rigid and lightweight design with a good in-hand feel. It offers acceptable performance, decent 6,5 inch display and big 5000 mAh battery. Cameras system comes with one 8 MP camera on both sides. Performance wise, this phone will gonna do the job and daily tasks without problems.

Realme C30 3/32

Çka ka në kuti?
  • Realme C30 3/32
  • Адаптер
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • Octa-core
  • 8MP rear + 5MP front
  • 6.5” IPS LCD (720 x 1600)
  • Li-Po 5000 mAh
  • 3 GB
75.6 мм
164.1 мм
Karakteristikat e hollësishme
Rrjeti GSM/HSPA/LTE
Lloji i SIM Dual Nano SIM
Ekrani IPS LCD Display (720 x 1600)
Madhësia e ekranit 6.5”
Kamera 8MP
Sistemi operativ Android
CPU Octa-core
Memorja e integruar 32 GB
RAM memorja 3 GB
Bateria Li-Po 5000 mAh
Menyja në maqedonisht Yes
Telefoni punon vetëm me A1 SIM kartelë No
Kamera e përparme 5MP
Dimensionet 164.1 x 75.6 x 8.5 mm
Тежина 182g
Garancia 24
Garancia dhe servisi
24
muajgarancia e prodhuesit
Servisues i autorizuar për këtë pajisje

Nëse keni nevojë për servis për Realme C30 3/32, kontaktoni servisuesin e autorizuar.

Realme C30 3/32

Vlerësimi nga shfrytëzuesit

Ka gjithsej 0 recenzione për këtë pajisje

0
0
0
0
0
0