Çmimi i pajisjes 25.999 den. në A1 Ultra L

Apple iPhone 11 64GB

Lexo më shumë
6.1" Liquid Retina IPS LCD
4GB / 64GB
Hexa-core
12+12MP rear + 12MP front
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
6.1" Liquid Retina IPS LCD
4GB / 64GB
Hexa-core
12+12MP rear + 12MP front
Ngjyrën: Black

Në dispozicion në sasi të kufizuara

Në dispozicion

Nuk është në dispozicion onlajn

Tarifa
A1 Ultra L
Ndrysho tarifën
1.399 den./muaj
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Çmimi i pajisjes

25.999 den.

Tarifa: A1 Ultra L
1.399 den./muaj
Çmimi

25.999 den.

Transporti falas

A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion

Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë

Apple iPhone 11 64GB

Çmimi i pajisjes dhe tarifa
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Basic price
39.999denarë
Pripejd
41.999denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
41.999denarë

Zgjidh

iPhone 11 is a sleek flagship smartphone with a stunning Liquid Retina display and powerful A13 Bionic chip for extremely fast performance. It features an advanced dual-camera system, secure Face ID authentication, and seamless iOS integration, offering a premium user experience in a stylish package.

Apple iPhone 11 64GB

Çka ka në kuti?
  • iPhone 11 64GB
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
Karakteristikat themelore
  • 6.1" Liquid Retina IPS LCD
  • 4GB / 64GB
  • Hexa-core
  • 12+12MP rear + 12MP front
75.7 mm
150.9 mm
Karakteristikat e hollësishme
Rrjeti GSM/HSPA/LTE
Lloji i SIM Dual Nano SIM & eSIM
Ekrani Liquid Retina IPS LCD
Madhësia e ekranit 6.1"
Kamera 12MP + 12MP
Sistemi operativ iOS
CPU Hexa-core Apple A13 Bionic
Memorja e integruar 64 GB
RAM memorja 4 GB
Menyja në maqedonisht No
Telefoni punon vetëm me A1 SIM kartelë Yes
Kamera e përparme 12MP
Dimensionet 150.9 x 75.7 x 8.3 mm
Тежина 194g
Garancia 12

Apple iPhone 11 64GB

Garancia dhe servisi
12
muajgarancia e prodhuesit
Servisues i autorizuar për këtë pajisje

Nëse keni nevojë për servis për Apple iPhone 11 64GB, kontaktoni servisuesin e autorizuar.

Apple iPhone 11 64GB

Vlerësimi nga shfrytëzuesit

Ka gjithsej 0 recenzione për këtë pajisje

0
0
0
0
0
0