Мобилна

Цена на уред 25.999 ден. во A1 Ultra L

Apple iPhone 11 64GB

Прочитај повеќе
12+12MP rear + 12MP front
6.1" Liquid Retina IPS LCD
4GB / 64GB
Hexa-core
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
12+12MP rear + 12MP front
6.1" Liquid Retina IPS LCD
4GB / 64GB
Hexa-core
боја: Black

Достапно во ограничени количини

достапен

онлајн недостапен

Тарифа
A1 Ultra L
Промени тарифа
1.399 ден./мес.
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Цена на уред

25.999 ден.

Тарифа: A1 Ultra L
1.399 ден./мес.
Цена

25.999 ден.

Бесплатна достава

Сакате да знаете кога ќе има залиха?

Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Apple iPhone 11 64GB

Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 199 ден.
Основна цена
39.999денари
Припејд
41.999денари
Цена само за уред
41.999денари

Одбери

iPhone 11 е елегантен водечки паметен телефон со неверојатен Liquid Retina дисплеј и моќен A13 Bionic чип за екстремно брзи перформанси. Се одликува со напреден систем со двојна камера, сигурна автентикација со Face ID и беспрекорна интеграција на iOS, нудејќи премиум корисничко искуство во стилски пакет.

Apple iPhone 11 64GB

Што има во кутијата?
  • iPhone 11 64GB
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
Основни карактеристики
  • 12+12MP rear + 12MP front
  • 6.1" Liquid Retina IPS LCD
  • 4GB / 64GB
  • Hexa-core
75.7 mm
150.9 mm
Детални карактеристики
Мрежа GSM/HSPA/LTE
Тип на SIM Dual Nano SIM & eSIM
Екран Liquid Retina IPS LCD
Големина на екранот 6.1"
Камера 12MP + 12MP
Оперативен систем iOS
CPU Hexa-core Apple A13 Bionic
Вградена меморија 64 GB
RAM меморија 4 GB
Македонско мени No
Телефонот работи само со А1 SIM картичка Yes
Предна камера 12MP
Димензии 150.9 x 75.7 x 8.3 mm
Тежина 194g
Гаранција 12
Гаранција и сервис
12
месецигаранција од производител
Овластен сервисер за овој уред

Доколку имате потреба од сервис за Вашиот Apple iPhone 11 64GB, контактирајте го овластениот сервисер.

Apple iPhone 11 64GB

Оценка од корисници

Има вкупно 0 рецензии за овој уред

0
0
0
0
0
0