Samsung QE50Q7FAAUXXH
Price list by tariff model
Tariff
Contract duration
Payment type
Samsung QE50Q7FAAUXXH
Whats in the box?
- SAMSUNG QE50Q7FAAUXXH
- Упатство за употреба
- Гарантен лист
Basic characteristics
1120.3 x 694 x 237 mm
9,9 kg
50" QLED 4K Smart TV
Tizen OS, DVB-T2CS2
Wi-fi, BT, 3 HDMI, 1 USB, LAN
694 мм
1120.3 мм
Detailed characteristics
| Screen | 4K QLED |
| Screen size | 50" |
| Operating system | Tizen |
| Dimensions | 1120.3 x 694 x 237 mm |