Samsung QE50Q7FAAUXXH
Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 299 ден.
Основна цена
33.499денари
Припејд
38.399денари
Цена само за уред
Одбери
Samsung QE50Q7FAAUXXH
Што има во кутијата?
  • SAMSUNG QE50Q7FAAUXXH
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • Tizen OS, DVB-T2CS2
  • 1120.3 x 694 x 237 mm
  • 9,9 kg
  • 50" QLED 4K Smart TV
  • Wi-fi, BT, 3 HDMI, 1 USB, LAN
694 мм
1120.3 мм
Детални карактеристики
Екран 4K QLED
Големина на екранот 50"
Оперативен систем Tizen
Димензии 1120.3 x 694 x 237 mm