Samsung QE50Q7FAAUXXH
Lexo më shumë
1120.3 x 694 x 237 mm
9,9 kg
50" QLED 4K Smart TV
Tizen OS, DVB-T2CS2
Wi-fi, BT, 3 HDMI, 1 USB, LAN
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
1120.3 x 694 x 237 mm
9,9 kg
50" QLED 4K Smart TV
Tizen OS, DVB-T2CS2
Wi-fi, BT, 3 HDMI, 1 USB, LAN
Ngjyrën: Black
Në dispozicion në sasi të kufizuara
Në dispozicion
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 299 den. p�r pajisje me k�ste
Pakoja juaj
Ngjyrën: Black
Çmimi i pajisjes
498 den. x 48 muaj
Tarifa: A1 Alfa M
1.299 den./muaj
Çmimi:
1.797 den.
tarifë mujore + pajisje
menjëherë
Transporti falas
A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion
Sasi të kufizuara
E disponueshme ne te gjitha dyqanet A1
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë
Samsung QE50Q7FAAUXXH
Çmimi i pajisjes dhe tarifa
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Basic price
33.499denarë
Pripejd
38.399denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
Zgjidh
Samsung QE50Q7FAAUXXH
Çka ka në kuti?
  • SAMSUNG QE50Q7FAAUXXH
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • 1120.3 x 694 x 237 mm
  • 50" QLED 4K Smart TV
694 мм
1120.3 мм
Karakteristikat e hollësishme
Ekrani 4K QLED
Madhësia e ekranit 50"
Sistemi operativ Tizen
Dimensionet 1120.3 x 694 x 237 mm