Philips 65PUS7000/12
Price list by tariff model
Tariff
Contract duration
Payment type
Basic price
39.399MKD
Prepaid price
41.699MKD
Price for device only
Philips 65PUS7000/12
Whats in the box?
- 65PUS7000/12
- Упатство за употреба
- Гарантен лист
Basic characteristics
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Smart TV
1446 x 857 x 294 mm
TITAN
13.91 kg
857 мм
1446 мм
Detailed characteristics
| Screen | 4K Ultra HD LED |
| Screen size | 65" |
| Operating system | SmartOS |
| Dimensions | 1446 x 857 x 294 mm |