Philips 65PUS7000/12
Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 299 ден.
Основна цена
39.399денари
Припејд
41.699денари
Цена само за уред
Philips 65PUS7000/12
Што има во кутијата?
  • 65PUS7000/12
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • TITAN
  • DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
  • 1446 x 857 x 294 mm
  • 13.91 kg
  • Smart TV
857 мм
1446 мм
Детални карактеристики
Екран 4K Ultra HD LED
Големина на екранот 65"
Оперативен систем SmartOS
Димензии 1446 x 857 x 294 mm