Philips 65PUS7000/12
Lexo më shumë
TITAN
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
1446 x 857 x 294 mm
13.91 kg
Smart TV
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
TITAN
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
1446 x 857 x 294 mm
13.91 kg
Smart TV
Ngjyrën: Black
Në dispozicion në sasi të kufizuara
Në dispozicion
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 299 den. p�r pajisje me k�ste
Pakoja juaj
Ngjyrën: Black
Çmimi i pajisjes
594 den. x 48 muaj
Tarifa: A1 Alfa M
1.299 den./muaj
Çmimi:
1.893 den.
tarifë mujore + pajisje
menjëherë
Transporti falas
A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion
Sasi të kufizuara
E disponueshme ne te gjitha dyqanet A1
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë
Philips 65PUS7000/12
Çmimi i pajisjes dhe tarifa
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Basic price
39.399denarë
Pripejd
41.699denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
Philips 65PUS7000/12
Çka ka në kuti?
  • 65PUS7000/12
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • 1446 x 857 x 294 mm
857 мм
1446 мм
Karakteristikat e hollësishme
Ekrani 4K Ultra HD LED
Madhësia e ekranit 65"
Sistemi operativ SmartOS
Dimensionet 1446 x 857 x 294 mm