Philips 43PUNT7620/10 Tuner less
Read more
957 x 592 x 243 mm
7.5 kg
Wi-FI, Bluetooth, LAN
Google
4K Ultra HD LED
Limited quantities
Available
Unavailable online
957 x 592 x 243 mm
7.5 kg
Wi-FI, Bluetooth, LAN
Google
4K Ultra HD LED
Color: Matt Black Bezel
Available in limited quantites
Available
Unavailable online
Payment type
With one-off fee of 299 MKD for purchasing device based on an installment plan
Your package
Color: Matt Black Bezel
Device price
128 MKD x 48 installments
Tariff: A1 Alfa M
1.299 MKD/monthly
Price:
1.427 MKD
monthly tariff fee + device
upfront
Free shipping
Want to know when the device will be back in stock?
Limited quantities
Available in all A1 stores
Choose a tariff
Product return
Free delivery
Always getting more
Safe payment
Price list by tariff model
Tariff
Contract duration
Payment type
Basic price
15.799MKD
Prepaid price
Price for device only
Whats in the box?
  • PHILIPS 43PUNT7620/10
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Basic characteristics
  • 957 x 592 x 243 mm
592 мм
957 мм
Detailed characteristics
Screen 4K Ultra HD LED
Screen size 43"
Operating system Google TV
Dimensions 957 x 592 x 243 mm