Philips 43PUNT7620/10 Tuner less
Lexo më shumë
957 x 592 x 243 mm
Wi-FI, Bluetooth, LAN
4K Ultra HD LED
7.5 kg
Google
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
957 x 592 x 243 mm
Wi-FI, Bluetooth, LAN
4K Ultra HD LED
7.5 kg
Google
Ngjyrën: Matt Black Bezel
Në dispozicion në sasi të kufizuara
Në dispozicion
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 299 den. p�r pajisje me k�ste
Pakoja juaj
Ngjyrën: Matt Black Bezel
Çmimi i pajisjes
128 den. x 48 muaj
Tarifa: A1 Alfa M
1.299 den./muaj
Çmimi:
1.427 den.
tarifë mujore + pajisje
menjëherë
Transporti falas
A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion
Sasi të kufizuara
E disponueshme ne te gjitha dyqanet A1
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë
Çmimi i pajisjes dhe tarifa
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Basic price
15.799denarë
Pripejd
18.899denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
Çka ka në kuti?
  • PHILIPS 43PUNT7620/10
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • 957 x 592 x 243 mm
592 мм
957 мм
Karakteristikat e hollësishme
Ekrani 4K Ultra HD LED
Madhësia e ekranit 43"
Sistemi operativ Google TV
Dimensionet 957 x 592 x 243 mm