Philips 43PUNT7620/10 Tuner less
Прочитај повеќе
957 x 592 x 243 mm
Wi-FI, Bluetooth, LAN
4K Ultra HD LED
7.5 kg
Google
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
957 x 592 x 243 mm
Wi-FI, Bluetooth, LAN
4K Ultra HD LED
7.5 kg
Google
боја: Matt Black Bezel
Достапно во ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 299 ден.
Твојот пакет
боја: Matt Black Bezel
Цена на уред
128 ден. x 48 рати
Тарифа: A1 Alfa M
1.299 ден./мес.
Цена:
1.427 ден.
месечно тарифа + уред
веднаш
Бесплатна достава
Сакате да знаете кога ќе има залиха?
Ограничени количини
Достапен во сите А1 продажни салони
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање
Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Основна цена
Припејд
Цена само за уред
Што има во кутијата?
  • PHILIPS 43PUNT7620/10
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 957 x 592 x 243 mm
592 мм
957 мм
Детални карактеристики
Големина на екранот 43"
Оперативен систем Google TV
Димензии 957 x 592 x 243 mm