Hisense 100E7QPRO
Read more
2235 × 1325 × 500 mm
60–70 kg
HDR10+, Dolby Vision, 120Hz, G
VIDAA U
QLED, 4K UHD
Limited quantities
Available
Unavailable online
2235 × 1325 × 500 mm
60–70 kg
HDR10+, Dolby Vision, 120Hz, G
VIDAA U
QLED, 4K UHD
Color: Black
Available in limited quantites
Available
Unavailable online
Payment type
With one-off fee of 299 MKD for purchasing device based on an installment plan
Your package
Color: Black
Device price
128.999 MKD
Tariff: A1 Alfa M
1.299 MKD/monthly
Price:
1.299 MKD
monthly
upfront
Free shipping
Want to know when the device will be back in stock?
Limited quantities
Available in all A1 stores
Choose a tariff
Product return
Free delivery
Always getting more
Safe payment
Hisense 100E7QPRO
Price list by tariff model
Tariff
Contract duration
Payment type
Basic price
Prepaid price
Price for device only
Hisense 100E7QPRO
Whats in the box?
  • Hisense 100E7QPRO
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Basic characteristics
  • 2235 × 1325 × 500 mm
22351325500 мм
Detailed characteristics
Screen QLED, 4K UHD
Screen size 100"
Dimensions 2235 × 1325 × 500 mm