Hisense 100E7QPRO
Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 299 ден.
Основна цена
139.999денари
Припејд
162.899денари
Цена само за уред
Hisense 100E7QPRO
Што има во кутијата?
  • Hisense 100E7QPRO
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • QLED, 4K UHD
  • VIDAA U
  • 2235 × 1325 × 500 mm
  • HDR10+, Dolby Vision, 120Hz, G
  • 60–70 kg
Детални карактеристики
Екран QLED, 4K UHD
Големина на екранот 100"
Димензии 2235 × 1325 × 500 mm