Hisense 100E7QPRO
Lexo më shumë
2235 × 1325 × 500 mm
HDR10+, Dolby Vision, 120Hz, G
QLED, 4K UHD
60–70 kg
VIDAA U
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
2235 × 1325 × 500 mm
HDR10+, Dolby Vision, 120Hz, G
QLED, 4K UHD
60–70 kg
VIDAA U
Ngjyrën: Black
Në dispozicion në sasi të kufizuara
Në dispozicion
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 299 den. p�r pajisje me k�ste
Pakoja juaj
Ngjyrën: Black
Çmimi i pajisjes
128.999 den.
Tarifa: A1 Alfa M
1.299 den./muaj
Çmimi:
1.299 den.
mujore
menjëherë
Transporti falas
A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion
Sasi të kufizuara
E disponueshme ne te gjitha dyqanet A1
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë
Hisense 100E7QPRO
Çmimi i pajisjes dhe tarifa
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Basic price
139.999denarë
Pripejd
162.899denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
Hisense 100E7QPRO
Çka ka në kuti?
  • Hisense 100E7QPRO
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • 2235 × 1325 × 500 mm
22351325500 мм
Karakteristikat e hollësishme
Ekrani QLED, 4K UHD
Madhësia e ekranit 100"
Dimensionet 2235 × 1325 × 500 mm