Tesla 50E655BUS G
Lexo më shumë
1110 x 689 x 316 mm
4K LED
50" UHD Android TV
7.7 kg
DVB-T/T2/C/S/S2
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
1110 x 689 x 316 mm
4K LED
50" UHD Android TV
7.7 kg
DVB-T/T2/C/S/S2
Ngjyrën: Black
Në dispozicion në sasi të kufizuara
Në dispozicion
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 299 den. p�r pajisje me k�ste
Pakoja juaj
Ngjyrën: Black
Çmimi i pajisjes
497 den. x 48 muaj
Çmimi:
497 den.
mujore
menjëherë
Transporti falas
A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion
Sasi të kufizuara
E disponueshme ne te gjitha dyqanet A1
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Basic price
23.499denarë
Çmimi bazë me këste
23.812denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
Tesla 50E655BUS G
Çka ka në kuti?
  • TESLA 50E655BUS G
  • Упатство за работа
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • 1110 x 689 x 316 mm
  • 50" UHD Android TV
689 мм
1110 мм
Karakteristikat e hollësishme
Ekrani 4K LED
Madhësia e ekranit 50"
Sistemi operativ Android 11
Dimensionet 1110 x 689 x 316 mm