Samsung UE75U7022FKXXH
Lexo më shumë
Tizen OS, DVB-T2C
1668.1 x 1005.9 x 280 mm
22,8 kg
75" UHD Smart TV
Wi-fi, BT, 3 HDMI, 1 USB, LAN
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Tizen OS, DVB-T2C
1668.1 x 1005.9 x 280 mm
22,8 kg
75" UHD Smart TV
Wi-fi, BT, 3 HDMI, 1 USB, LAN
Ngjyrën: Black
Në dispozicion në sasi të kufizuara
Në dispozicion
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 299 den. p�r pajisje me k�ste
Pakoja juaj
Ngjyrën: Black
Çmimi i pajisjes
1.087 den. x 48 muaj
Çmimi:
1.087 den.
mujore
menjëherë
Transporti falas
A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion
Sasi të kufizuara
E disponueshme ne te gjitha dyqanet A1
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Basic price
50.899denarë
Çmimi bazë me këste
52.152denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
Samsung UE75U7022FKXXH
Çka ka në kuti?
  • Samsung UE75U7022FKXXH
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • 1668.1 x 1005.9 x 280 mm
  • 75" UHD Smart TV
1005.9 мм
1668.1 мм
Karakteristikat e hollësishme
Ekrani 4K LED
Madhësia e ekranit 75"
Sistemi operativ Tizen
Dimensionet 1668.1 x 1005.9 x 280 mm