Samsung UE75U7022FKXXH
Read more
1668.1 x 1005.9 x 280 mm
22,8 kg
75" UHD Smart TV
Tizen OS, DVB-T2C
Wi-fi, BT, 3 HDMI, 1 USB, LAN
Limited quantities
Available
Unavailable online
1668.1 x 1005.9 x 280 mm
22,8 kg
75" UHD Smart TV
Tizen OS, DVB-T2C
Wi-fi, BT, 3 HDMI, 1 USB, LAN
Color: Black
Available in limited quantites
Available
Unavailable online
Payment type
With one-off fee of 299 MKD for purchasing device based on an installment plan
Your package
Color: Black
Device price
858 MKD x 48 installments
Tariff: A1 Alfa M
1.299 MKD/monthly
Price:
2.157 MKD
monthly tariff fee + device
upfront
Free shipping
Want to know when the device will be back in stock?
Limited quantities
Available in all A1 stores
Choose a tariff
Product return
Free delivery
Always getting more
Safe payment
Samsung UE75U7022FKXXH
Price list by tariff model
Tariff
Contract duration
Payment type
Basic price
50.899MKD
Prepaid price
Price for device only
Samsung UE75U7022FKXXH
Whats in the box?
  • Samsung UE75U7022FKXXH
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Basic characteristics
  • 1668.1 x 1005.9 x 280 mm
  • 75" UHD Smart TV
1005.9 мм
1668.1 мм
Detailed characteristics
Screen 4K LED
Screen size 75"
Operating system Tizen
Dimensions 1668.1 x 1005.9 x 280 mm