Samsung UE75U7022FKXXH
Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 299 ден.
Основна цена
50.899денари
Припејд
57.399денари
Цена само за уред
Samsung UE75U7022FKXXH
Што има во кутијата?
  • Samsung UE75U7022FKXXH
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 1668.1 x 1005.9 x 280 mm
  • 22,8 kg
  • 75" UHD Smart TV
  • Tizen OS, DVB-T2C
  • Wi-fi, BT, 3 HDMI, 1 USB, LAN
1005.9 мм
1668.1 мм
Детални карактеристики
Екран 4K LED
Големина на екранот 75"
Оперативен систем Tizen