Samsung SAMSUNG UE55U7022FKXXH+SEGWAY
Lexo më shumë
1224.6 x 759.1 x 199 mm
4K LED
55" UHD Tizen Smart TV
9,9kg
Wi-fi, BT, 3 HDMI, 1 USB, LAN
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
1224.6 x 759.1 x 199 mm
4K LED
55" UHD Tizen Smart TV
9,9kg
Wi-fi, BT, 3 HDMI, 1 USB, LAN
Ngjyrën: Black
Në dispozicion në sasi të kufizuara
Në dispozicion
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 299 den. p�r pajisje me k�ste
Pakoja juaj
Ngjyrën: Black
Çmimi i pajisjes
927 den. x 48 muaj
Çmimi:
927 den.
mujore
menjëherë
Transporti falas
A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion
Sasi të kufizuara
E disponueshme ne te gjitha dyqanet A1
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Basic price
42.599denarë
Çmimi bazë me këste
44.472denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
Çka ka në kuti?
  • SAMSUNG UE55U7022FKXXH+SEGWAY
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • 1224.6 x 759.1 x 199 mm
  • 55" UHD Tizen Smart TV
759.1 мм
1224.6 мм
Karakteristikat e hollësishme
Ekrani 4K LED
Madhësia e ekranit 55"
Sistemi operativ Tizen
Dimensionet 1224.6 x 759.1 x 199 mm