Samsung QE75Q7FAAUXXH
Lexo më shumë
Упатство за употреба
Гарантен лист
1677.5 x 1006.3 x 325 mm
Samsung QE75Q7FAAUXXH
25,8 kg
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Упатство за употреба
Гарантен лист
1677.5 x 1006.3 x 325 mm
Samsung QE75Q7FAAUXXH
25,8 kg
Ngjyrën: Black
Në dispozicion në sasi të kufizuara
Në dispozicion
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 299 den. p�r pajisje me k�ste
Pakoja juaj
Ngjyrën: Black
Çmimi i pajisjes
1.307 den. x 48 muaj
Çmimi:
1.307 den.
mujore
menjëherë
Transporti falas
A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion
Sasi të kufizuara
E disponueshme ne te gjitha dyqanet A1
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Basic price
61.899denarë
Çmimi bazë me këste
62.712denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
Samsung QE75Q7FAAUXXH
Çka ka në kuti?
  • Samsung QE75Q7FAAUXXH
  • 4K QLED
  • Tizen
  • DVB-T2CS2
  • Smart TV
Karakteristikat themelore
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
  • 1677.5 x 1006.3 x 325 mm
  • Samsung QE75Q7FAAUXXH
1006.3 мм
1677.5 мм
Karakteristikat e hollësishme
Ekrani 4K QLED
Madhësia e ekranit 75"
Sistemi operativ Tizen
Dimensionet 1677.5 x 1006.3 x 325 mm