Samsung QE55Q7FAAUXXH
Lexo më shumë
Wi-fi, BT, 3 HDMI, 1 USB, LAN
Tizen OS, DVB-T2CS2
1234.1 x 758 x 237 mm
55" QLED 4K Smart TV
11,6 kg
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Wi-fi, BT, 3 HDMI, 1 USB, LAN
Tizen OS, DVB-T2CS2
1234.1 x 758 x 237 mm
55" QLED 4K Smart TV
11,6 kg
Ngjyrën: Black
Në dispozicion në sasi të kufizuara
Në dispozicion
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 299 den. p�r pajisje me k�ste
Pakoja juaj
Ngjyrën: Black
Çmimi i pajisjes
767 den. x 48 muaj
Çmimi:
767 den.
mujore
menjëherë
Transporti falas
A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion
Sasi të kufizuara
E disponueshme ne te gjitha dyqanet A1
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Basic price
35.899denarë
Çmimi bazë me këste
36.792denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
Samsung QE55Q7FAAUXXH
Çka ka në kuti?
  • Samsung QE55Q7FAAUXXH
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • 1234.1 x 758 x 237 mm
  • 55" QLED 4K Smart TV
758 мм
1234.1 мм
Karakteristikat e hollësishme
Ekrani 4K QLED
Madhësia e ekranit 55"
Sistemi operativ Tizen
Dimensionet 1234.1 x 758 x 237 mm