Samsung QE55Q7FAAUXXH
Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 299 ден.
Основна цена
35.899денари
Припејд
40.499денари
Цена само за уред
Samsung QE55Q7FAAUXXH
Што има во кутијата?
  • Samsung QE55Q7FAAUXXH
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 1234.1 x 758 x 237 mm
  • 11,6 kg
  • 55" QLED 4K Smart TV
  • Tizen OS, DVB-T2CS2
  • Wi-fi, BT, 3 HDMI, 1 USB, LAN
758 мм
1234.1 мм
Детални карактеристики
Екран 4K QLED
Големина на екранот 55"
Оперативен систем Tizen
Димензии 1234.1 x 758 x 237 mm