Samsung QE55Q7FAAUXXH
Price list by tariff model
Tariff
Contract duration
Payment type
Basic price
35.899MKD
Prepaid price
40.499MKD
Price for device only
Samsung QE55Q7FAAUXXH
Whats in the box?
- Samsung QE55Q7FAAUXXH
- Упатство за употреба
- Гарантен лист
Basic characteristics
Tizen OS, DVB-T2CS2
1234.1 x 758 x 237 mm
11,6 kg
55" QLED 4K Smart TV
Wi-fi, BT, 3 HDMI, 1 USB, LAN
758 мм
1234.1 мм
Detailed characteristics
| Screen | 4K QLED |
| Screen size | 55" |
| Operating system | Tizen |
| Dimensions | 1234.1 x 758 x 237 mm |