Philips 50PUS7000/12
Lexo më shumë
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
1111 x 670 x 256 mm
7.92 kg
Wi-FI, Bluetooth, LAN
4K Ultra HD LED
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
1111 x 670 x 256 mm
7.92 kg
Wi-FI, Bluetooth, LAN
4K Ultra HD LED
Ngjyrën: Black
Në dispozicion në sasi të kufizuara
Në dispozicion
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 299 den. p�r pajisje me k�ste
Pakoja juaj
Ngjyrën: Black
Çmimi i pajisjes
633 den. x 48 muaj
Çmimi:
633 den.
mujore
menjëherë
Transporti falas
A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion
Sasi të kufizuara
E disponueshme ne te gjitha dyqanet A1
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Basic price
30.299denarë
Çmimi bazë me këste
30.352denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
Philips 50PUS7000/12
Çka ka në kuti?
  • 50PUS7000/12
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
670 мм
1111 мм
Karakteristikat e hollësishme
Ekrani 4K Ultra HD LED
Madhësia e ekranit 50"