Philips 50PUS7000/12
Read more
1111 x 670 x 256 mm
Wi-FI, Bluetooth, LAN
4K Ultra HD LED
7.92 kg
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Limited quantities
Available
Unavailable online
1111 x 670 x 256 mm
Wi-FI, Bluetooth, LAN
4K Ultra HD LED
7.92 kg
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Color: Black
Available in limited quantites
Available
Unavailable online
Payment type
With one-off fee of 299 MKD for purchasing device based on an installment plan
Your package
Color: Black
Device price
404 MKD x 48 installments
Tariff: A1 Alfa M
1.299 MKD/monthly
Price:
1.703 MKD
monthly tariff fee + device
upfront
Free shipping
Want to know when the device will be back in stock?
Limited quantities
Available in all A1 stores
Choose a tariff
Product return
Free delivery
Always getting more
Safe payment
Philips 50PUS7000/12
Price list by tariff model
Tariff
Contract duration
Payment type
Basic price
30.299MKD
Prepaid price
Price for device only
Philips 50PUS7000/12
Whats in the box?
  • 50PUS7000/12
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Basic characteristics
670 мм
1111 мм
Detailed characteristics
Screen 4K Ultra HD LED
Screen size 50"