Philips 50PUS7000/12
Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 299 ден.
Основна цена
30.299денари
Припејд
31.999денари
Цена само за уред
Philips 50PUS7000/12
Што има во кутијата?
  • 50PUS7000/12
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 4K Ultra HD LED
  • DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
  • 1111 x 670 x 256 mm
  • Wi-FI, Bluetooth, LAN
  • 7.92 kg
670 мм
1111 мм
Детални карактеристики
Екран 4K Ultra HD LED
Големина на екранот 50"