Philips 43PUNT7620/10 Tuner less
Lexo më shumë
Google
957 x 592 x 243 mm
7.5 kg
Wi-FI, Bluetooth, LAN
4K Ultra HD LED
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Google
957 x 592 x 243 mm
7.5 kg
Wi-FI, Bluetooth, LAN
4K Ultra HD LED
Ngjyrën: Matt Black Bezel
Në dispozicion në sasi të kufizuara
Në dispozicion
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 299 den. p�r pajisje me k�ste
Pakoja juaj
Ngjyrën: Matt Black Bezel
Çmimi i pajisjes
357 den. x 48 muaj
Çmimi:
357 den.
mujore
menjëherë
Transporti falas
A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion
Sasi të kufizuara
E disponueshme ne te gjitha dyqanet A1
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Basic price
15.799denarë
Çmimi bazë me këste
17.112denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
Çka ka në kuti?
  • PHILIPS 43PUNT7620/10
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • 957 x 592 x 243 mm
592 мм
957 мм
Karakteristikat e hollësishme
Ekrani 4K Ultra HD LED
Madhësia e ekranit 43"
Sistemi operativ Google TV
Dimensionet 957 x 592 x 243 mm