Philips 32PHS6000/12
Lexo më shumë
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Smart TV
715 x 448 x 205 mm
TITAN
3.45 kg
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Smart TV
715 x 448 x 205 mm
TITAN
3.45 kg
Ngjyrën: Black
Në dispozicion në sasi të kufizuara
Në dispozicion
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 299 den. p�r pajisje me k�ste
Pakoja juaj
Ngjyrën: Black
Çmimi i pajisjes
533 den. x 24 muaj
Çmimi:
533 den.
mujore
999 den.
menjëherë
Transporti falas
A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion
Sasi të kufizuara
E disponueshme ne te gjitha dyqanet A1
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Basic price
11.999denarë
Çmimi bazë me këste
12.792denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
Philips 32PHS6000/12
Çka ka në kuti?
  • HW_A PHILIPS 32PHS6000/12
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
448 мм
715 мм
Karakteristikat e hollësishme
Ekrani HD LED
Madhësia e ekranit 32"