Philips 32PHS6000/12
Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 299 ден.
Основна цена
11.999денари
Припејд
14.109денари
Цена само за уред
Philips 32PHS6000/12
Што има во кутијата?
  • HW_A PHILIPS 32PHS6000/12
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • TITAN
  • DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
  • Smart TV
  • 715 x 448 x 205 mm
  • 3.45 kg
448 мм
715 мм
Детални карактеристики
Екран HD LED
Големина на екранот 32"