Philips 32PHS6000/12
Read more
TITAN
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Smart TV
715 x 448 x 205 mm
3.45 kg
Limited quantities
Available
Unavailable online
TITAN
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Smart TV
715 x 448 x 205 mm
3.45 kg
Color: Black
Available in limited quantites
Available
Unavailable online
Payment type
With one-off fee of 299 MKD for purchasing device based on an installment plan
Your package
Color: Black
Device price
999 MKD
Tariff: A1 Alfa M
1.299 MKD/monthly
Price:
1.299 MKD
monthly
999 MKD
upfront
Free shipping
Want to know when the device will be back in stock?
Limited quantities
Available in all A1 stores
Choose a tariff
Product return
Free delivery
Always getting more
Safe payment
Philips 32PHS6000/12
Price list by tariff model
Tariff
Contract duration
Payment type
Basic price
11.999MKD
Prepaid price
Price for device only
Philips 32PHS6000/12
Whats in the box?
  • HW_A PHILIPS 32PHS6000/12
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Basic characteristics
448 мм
715 мм
Detailed characteristics
Screen HD LED
Screen size 32"