Tesla TT34EX81-1232IAW+Wifi
Lexo më shumë
до 35м2
15°C до 53 °C Ладење
-20°C до 30°C Греење
3.4W ладење / 3.42W греење
A++/ A+
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
до 35м2
15°C до 53 °C Ладење
-20°C до 30°C Греење
3.4W ладење / 3.42W греење
A++/ A+
Ngjyrën: White
Në dispozicion në sasi të kufizuara
Në dispozicion
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 299 den. p�r pajisje me k�ste
Pakoja juaj
Ngjyrën: White
Çmimi i pajisjes
1.029 den. x 24 muaj
Çmimi:
1.029 den.
mujore
menjëherë
Transporti falas
A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion
Sasi të kufizuara
E disponueshme ne te gjitha dyqanet A1
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Basic price
24.499denarë
Çmimi bazë me këste
24.696denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
Zgjidh
Tesla TT34EX81-1232IAW+Wifi
Çka ka në kuti?
  • Tesla TT34EX81-1232IAW+Wifi
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
  • Кабел за напојување
  • Далечинско
Karakteristikat themelore
  • 15°C до 53 °C Ладење
  • -20°C до 30°C Греење
  • 3.4W ладење / 3.42W греење
275 мм
790 мм