Hisense KB50XS1EG Wings Pro
Çmimi i pajisjes dhe tarifa
Basic price
49.999denarë
Çmimi bazë me këste
51.976denarë
Hisense KB50XS1EG Wings Pro
Çka ka në kuti?
- Hisense KB50XS1EG Wings Pro
- Упатство за употреба
- Гарантен лист
- Далечинско
Karakteristikat themelore
до 50м2/греач на над.единица
15 °C до 50 °C Ладење
-20°C Греење
5.0W ладење /5.6W греење
A++/A+
300943245 мм
Karakteristikat e hollësishme
| Dimensionet | В300 х Ш943 х Д245 мм |
| Garancia | 24 |
| Wifi поврзување | Да |
| Специјални карактеристики | HI-NANO технологија |
| Вид на клима уред | Инвертер |
| Потрошувачка на ладење и греење | 1540 / 1550 W |