Samsung UE65U7022FKXXH
Lexo më shumë
1444.1 x 882.2 x 222 mm
65" UHD Smart TV
Wi-fi, BT, 3 HDMI, 1 USB, LAN
14,5kg
Tizen OS, DVB-T2C
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
1444.1 x 882.2 x 222 mm
65" UHD Smart TV
Wi-fi, BT, 3 HDMI, 1 USB, LAN
14,5kg
Tizen OS, DVB-T2C
Ngjyrën: Black
Në dispozicion në sasi të kufizuara
Në dispozicion
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 299 den. p�r pajisje me k�ste
Pakoja juaj
Ngjyrën: Black
Çmimi i pajisjes
827 den. x 48 muaj
Çmimi:
827 den.
mujore
menjëherë
Transporti falas
A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion
Sasi të kufizuara
E disponueshme ne te gjitha dyqanet A1
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Basic price
38.199denarë
Çmimi bazë me këste
39.672denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
Zgjidh
Samsung UE65U7022FKXXH
Çka ka në kuti?
  • Samsung UE65U7022FKXXH
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • 1444.1 x 882.2 x 222 mm
  • 65" UHD Smart TV
882.2 мм
1444.1 мм
Karakteristikat e hollësishme
Ekrani 4K LED
Madhësia e ekranit 65"
Sistemi operativ Tizen
Dimensionet 1444.1 x 882.2 x 222 mm