Samsung UE65U7022FKXXH
Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 299 ден.
Основна цена
38.199денари
Припејд
44.699денари
Цена само за уред
Одбери
Samsung UE65U7022FKXXH
Што има во кутијата?
  • Samsung UE65U7022FKXXH
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 65" UHD Smart TV
  • Wi-fi, BT, 3 HDMI, 1 USB, LAN
  • 1444.1 x 882.2 x 222 mm
  • 14,5kg
  • Tizen OS, DVB-T2C
882.2 мм
1444.1 мм
Детални карактеристики
Екран 4K LED
Големина на екранот 65"
Оперативен систем Tizen