Philips 55PUS8450 4K UHD QLED S Amb
Lexo më shumë
TITAN
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
1226 x 777 x 297 mm
4K Ultra HD QLED
10.2 kg
продолжена гаранција 2+3 години
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
TITAN
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
1226 x 777 x 297 mm
4K Ultra HD QLED
10.2 kg
Ngjyrën: Metal Black Bezel
Në dispozicion në sasi të kufizuara
Në dispozicion
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 299 den. p�r pajisje me k�ste
Pakoja juaj
Ngjyrën: Metal Black Bezel
Çmimi i pajisjes
1.265 den. x 24 muaj
Çmimi:
1.265 den.
mujore
17.299 den.
menjëherë
Transporti falas
A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion
Sasi të kufizuara
E disponueshme ne te gjitha dyqanet A1
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Basic price
28.299denarë
Çmimi bazë me këste
30.352denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
Çka ka në kuti?
  • PHILIPS 55PUS8450 4K UHD QLED
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • 1226 x 777 x 297 mm
777 мм
1226 мм
Karakteristikat e hollësishme
Ekrani 4K Ultra HD QLED
Madhësia e ekranit 55"
Sistemi operativ SmartOS
Dimensionet 1226 x 777 x 297 mm