Philips 55PUS8450 4K UHD QLED S Amb
Прочитај повеќе
1226 x 777 x 297 mm
4K Ultra HD QLED
TITAN
10.2 kg
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
продолжена гаранција 2+3 години
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
1226 x 777 x 297 mm
4K Ultra HD QLED
TITAN
10.2 kg
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
боја: Metal Black Bezel
Достапно во ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 299 ден.
Твојот пакет
боја: Metal Black Bezel
Цена на уред
17.299 ден.
Тарифа: A1 Alfa M
1.299 ден./мес.
Цена:
месечно
веднаш
Бесплатна достава
Сакате да знаете кога ќе има залиха?
Ограничени количини
Достапен во сите А1 продажни салони
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање
Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Основна цена
Припејд
Цена само за уред
Што има во кутијата?
  • PHILIPS 55PUS8450 4K UHD QLED
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 1226 x 777 x 297 mm
777 мм
1226 мм
Детални карактеристики
Големина на екранот 55"
Оперативен систем SmartOS
Димензии 1226 x 777 x 297 mm