Philips 75PUS7000 4K UHD LED Smart
Lexo më shumë
1669 x 987 x 348 mm
4K Ultra HD LED
TITAN
22.48 kg
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
1669 x 987 x 348 mm
4K Ultra HD LED
TITAN
22.48 kg
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Ngjyrën: Black Low Bezel
Në dispozicion në sasi të kufizuara
Në dispozicion
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 299 den. p�r pajisje me k�ste
Pakoja juaj
Ngjyrën: Black Low Bezel
Çmimi i pajisjes
814 den. x 48 muaj
Tarifa: A1 Alfa M
1.299 den./muaj
Çmimi:
2.113 den.
tarifë mujore + pajisje
menjëherë
Transporti falas
A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion
Sasi të kufizuara
E disponueshme ne te gjitha dyqanet A1
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë
Çmimi i pajisjes dhe tarifa
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Basic price
46.899denarë
Pripejd
55.199denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
Çka ka në kuti?
  • PHILIPS 75PUS7000 4K UHD LED S
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • 1669 x 987 x 348 mm
987 мм
1669 мм
Karakteristikat e hollësishme
Ekrani 4K Ultra HD LED
Madhësia e ekranit 75"
Sistemi operativ SmartOS
Dimensionet 1669 x 987 x 348 mm