Philips 75PUS7000 4K UHD LED Smart
Прочитај повеќе
4K Ultra HD LED
TITAN
1669 x 987 x 348 mm
22.48 kg
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
4K Ultra HD LED
TITAN
1669 x 987 x 348 mm
22.48 kg
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
боја: Black Low Bezel
Достапно во ограничени количини
достапен
онлајн недостапен
Начин на плаќање
Со еднократен надомест за уред на рати од 299 ден.
Твојот пакет
боја: Black Low Bezel
Цена на уред
814 ден. x 48 рати
Тарифа: A1 Alfa M
1.299 ден./мес.
Цена:
2.113 ден.
месечно тарифа + уред
веднаш
Бесплатна достава
Сакате да знаете кога ќе има залиха?
Ограничени количини
Достапен во сите А1 продажни салони
Одберете тарифа
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање
Цена на уредот во тарифа
Тарифа
Времетраење на договор
Начин на плаќање
Основна цена
Припејд
Цена само за уред
Што има во кутијата?
  • PHILIPS 75PUS7000 4K UHD LED S
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Основни карактеристики
  • 1669 x 987 x 348 mm
987 мм
1669 мм
Детални карактеристики
Големина на екранот 75"
Оперативен систем SmartOS
Димензии 1669 x 987 x 348 mm