Çmimi i pajisjes 1.176 den. në A1 Ultra M

Xiaomi Redmi 12 4/128

Xiaomi Redmi 12 – lidhje e performancës dhe vlerës. I mbushur me 4 GB RAM dhe 128 GB hapësirë ruajtëse, ofron performancë pa pengesë dhe hapësirë bujare për përmbajtjen tuaj. Dizajni i tij elegant shoqërohet me veçori të fuqishme, duke ofruar një përvojë të përmirësuar me smartfon. Nga kapja e kujtimeve deri te multitasking i pandërprerë, Redmi 12 i bën të gjitha të mundshme. Zbuloni një botë mundësish në pëllëmbën tuaj të dorës.

Lexo më shumë
6.79" FHD+ DotDisplay
50+8+2MP rear + 8MP front
Octa-core
4 GB / 128 GB
5000 mAh
онлајн попуст 2.000 ден.
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
6.79" FHD+ DotDisplay
50+8+2MP rear + 8MP front
Octa-core
4 GB / 128 GB
5000 mAh
Ngjyrën: Midnight Black

Në dispozicion në sasi të kufizuara

Në dispozicion

Nuk është në dispozicion onlajn

Tarifa
A1 Ultra M
Ndrysho tarifën
1.199 den./muaj
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Çmimi i pajisjes
129 den. x 24 muaj

49 den. x 24 muaj

Tarifa: A1 Ultra M
1.199 den./muaj
Çmimi

129 den. x 24 muaj

49 den. x 24 muaj

Transporti falas

A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion

Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë

Xiaomi Redmi 12 4/128

Çmimi i pajisjes dhe tarifa
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Basic price
11.999denarë
Pripejd
13.999denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
13.999denarë

Zgjidh

Xiaomi Redmi 12 – lidhje e performancës dhe vlerës. I mbushur me 4 GB RAM dhe 128 GB hapësirë ruajtëse, ofron performancë pa pengesë dhe hapësirë bujare për përmbajtjen tuaj. Dizajni i tij elegant shoqërohet me veçori të fuqishme, duke ofruar një përvojë të përmirësuar me smartfon. Nga kapja e kujtimeve deri te multitasking i pandërprerë, Redmi 12 i bën të gjitha të mundshme. Zbuloni një botë mundësish në pëllëmbën tuaj të dorës.

Xiaomi Redmi 12 4/128

Çka ka në kuti?
  • Xiaomi Redmi 12 4/128
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • 6.79" FHD+ DotDisplay
  • 50+8+2MP rear + 8MP front
  • Octa-core
  • 4 GB / 128 GB
  • 5000 mAh
8.17 mm
76.28 mm
168.6 mm
Karakteristikat e hollësishme
Rrjeti GSM/HSPA/LTE
Lloji i SIM Dual Nano SIM
Ekrani FHD+ DotDisplay (2460 x 1080)
Madhësia e ekranit 6.79”
Kamera 50+8+2MP
Sistemi operativ Android
CPU Octa-core
Memorja e integruar 128 GB
RAM memorja 4 GB
Bateria Li-Po 5000 mAh
Menyja në maqedonisht Yes
Telefoni punon vetëm me A1 SIM kartelë No
Kamera e përparme 8MP
Dimensionet 168.6 x 76.28 x 8.17 mm
Тежина 198.5g
Garancia 24

Xiaomi Redmi 12 4/128

Garancia dhe servisi
24
muajgarancia e prodhuesit
Servisues i autorizuar për këtë pajisje

Nëse keni nevojë për servis për Xiaomi Redmi 12 4/128, kontaktoni servisuesin e autorizuar.

Xiaomi Redmi 12 4/128

Vlerësimi nga shfrytëzuesit

Ka gjithsej 1 recenzione për këtë pajisje

1
0
0
0
0
5
Name and Surname
24.05.2024

A Ju ndihmoi ky recenzion?