Samsung Galaxy A32

Samsung A32, me kamerën e tij kryesore 64 MP, do t'ju lejojë të kapni të gjitha momentet e paharrueshme me detaje të qarta dhe të gjalla, kurse me kamerën e përparme do të jeni në gjendje të bëni foto interesante të efektit dekorues mjegullues (bokeh). Për të gjitha të dhënat tuaja, telefoni ka siguruar një memorie të brendshme me një kapacitet prej 128 GB, ku mund të ruani gjithçka që ju nevojitet. Ai gjithashtu përfshin një bateri me një kapacitet prej 5000 mAh, e cila ju lejon të përdorni telefonin, pa brengë, gjatë gjithë ditës.

Lexo më shumë
4GB / 128GB
5000 mAh
Octa-core
64+8+5+5MP rear + 20MP front
6.4" FHD+ Super AMOLED
online попуст
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Zgjidh ngjyrën

Në dispozicion në sasi të kufizuara

Në dispozicion

Nuk është në dispozicion onlajn

Tarifa
A1 Nova M
Ndrysho tarifën
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Çmimi

329 den. x 24 muaj

199 den. x 24 muaj

Transporti falas

A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion

Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn

A1 Nova XS

499 den./muaj

 
 
2GB
 
internet kombëtar 
 
 
  
  
Pakufizuar
 
minuta kombëtare 
  
 
 
  
  
 
 
  

Çmimi për Samsung Galaxy A32

504 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Nova S

899 den./muaj

10GB
 
20GB
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 50GB 
  
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Çmimi për Samsung Galaxy A32

337 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Nova M

1,099 den./muaj

Tarifa e rekomanduar
5G Ready
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
Pako sipas zgjedhjes
 
5GB internet në roaming 
100 minuta jashtë vendit 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Çmimi për Samsung Galaxy A32

199 den. x 24 muaj
E zgjedhur

A1 Nova L

1,299 den./muaj

5G Ready
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
Pako sipas zgjedhjes
 
5GB internet në roaming 
100 minuta jashtë vendit 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Çmimi për Samsung Galaxy A32

175 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Neon+

999 den./muaj

15GB
 
pakufi
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
me mundësi për shkëmbim 
  
Pakufi
 
minuta të pakufizuara dhe SMS 
  
  
  
  

Çmimi për Samsung Galaxy A32

295 den. x 24 muaj
Zgjidhni
Zgjidhni tarifën
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Ekran gjenial, rrëshqitje pa pengesë

Sytë e tu do të shijojnë detajet plot gjallëri me ekranin FHD + Super AMOLED, i cili arrin 800 nits për qartësi edhe në dritë ditore më të fuqishme. Eye Comfort Shield² redukton dritën blu dhe veçoria e rrëshqitjes Real Smooth e bën pamjen të këndshme, pavarësisht nëse luan apo surfon. Gjithçka rreth ekranit të gjerë 6,4 inç Infinity-O.

Dizajn minimalist për stil të mrekullueshëm

Ndjeje dizajnin elegant me skajet lehtë të rrumbullaksuara në telefonin e jashtëzakonshëm Galaxy A32. Me dizajnin e tij të veçantë të kamerës dhe përfundimin elegant në pjesën e pasme, ky telefon jo vetëm që bie në sy - por gjithashtu vendos një standard të ri. Zgjidh nga katër ngjyrat mbreslënëse: E zezë, e bardhë, blu dhe vjollcë.

Kamerë gjeniale, kap çdo detaj

Kamera me shumë lente e Galaxy A32 i çon fotografitë në nivelin e ardhshëm. Kalo në rezolucion ultra të lartë me kamerën kryesore 64 MP për të kapur fotografi të qarta dhe të pastra gjatë tërë ditës. Zgjero këndin tend të shikimit me kamerën me kënd të gjerë. Rregulloni fokusin me Depth Camera ose zmadhoni detajet me Macro Camera.

Performancë gjeniale për të bërë më shumë në të njëjtën kohë

Pavarësisht nëse je përqëndruar në një detyrë ose më shumë detyra në të njëjtën kohë, Galaxy A32 rrit performancën falë procesorit të përmirësuar me tetë bërthama dhe memorje deri në 4 GB / 6 GB / 8 GB RAM. Ruaj më shumë dhe fshij më pak falë memories së brendshme prej 64 GB / 128 GB. Dhe nëse kjo nuk mjafton, shto deri në 1 TB me kartelën microSD.

6.4" FHD+ Super AMOLED display
64+8+5+5MP rear + 20MP front camera
Octa-Core CPU
128GB internal / 4GB RAM

Samsung Galaxy A32

Çmimi i pajisjes dhe tarifa
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste

A1 Nova XS

499 den./muaj

 
 
2GB
 
internet kombëtar 
 
 
  
  
Pakufizuar
 
minuta kombëtare 
  
 
 
  
  
 
 
  

Çmimi për Samsung Galaxy A32

504 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Nova XS SIM

449 den./muaj

 
 
2GB
 
internet kombëtar 
 
 
  
  
Pakufizuar
 
minuta kombëtare 

Çmimi për Samsung Galaxy A32

/

A1 Nova S SIM

799 den./muaj

10GB
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 50GB 
  
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  

Çmimi për Samsung Galaxy A32

/

A1 Nova S

899 den./muaj

10GB
 
20GB
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 50GB 
  
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Çmimi për Samsung Galaxy A32

337 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Nova M SIM

999 den./muaj

5G Ready
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
Pako sipas zgjedhjes
 
5GB internet në roaming 
100 minuta jashtë vendit 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
 
 
  
  

Çmimi për Samsung Galaxy A32

/

A1 Nova M

1,099 den./muaj

Tarifa e rekomanduar
5G Ready
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
Pako sipas zgjedhjes
 
5GB internet në roaming 
100 minuta jashtë vendit 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Çmimi për Samsung Galaxy A32

199 den. x 24 muaj
E zgjedhur

A1 Nova L SIM

1,099 den./muaj

5G Ready
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
Pako sipas zgjedhjes
 
5GB internet në roaming 
100 minuta jashtë vendit 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  

Çmimi për Samsung Galaxy A32

/

A1 Nova L

1,299 den./muaj

5G Ready
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
Pako sipas zgjedhjes
 
5GB internet në roaming 
100 minuta jashtë vendit 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Çmimi për Samsung Galaxy A32

175 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Nova XL

1,599 den./muaj

5G Ready
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
Pako sipas zgjedhjes
 
5GB internet në roaming 
100 minuta jashtë vendit 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
100 minuta
 
biseda jashtë vendit 
  
 
 
  
  

Çmimi për Samsung Galaxy A32

50 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Nova XL SIM

1,399 den./muaj

5G Ready
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
Pako sipas zgjedhjes
 
5GB internet në roaming 
100 minuta jashtë vendit 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
100 minuta
 
biseda jashtë vendit 
  

Çmimi për Samsung Galaxy A32

/

A1 Neon SIM

649 den./muaj

10GB
 
15GB
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 50GB 
  
Pakufi
 
minuta të pakufizuara dhe SMS 
  
Internet të pakufizuar
 
Çdo natë prej orës 
00:00 deri në 06:00 

Çmimi për Samsung Galaxy A32

/

A1 Neon

799 den./muaj

10GB
 
15GB
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 50GB 
  
Pakufi
 
minuta të pakufizuara dhe SMS 
  
Internet të pakufizuar
 
Çdo natë prej orës 
00:00 deri në 06:00 

Çmimi për Samsung Galaxy A32

379 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Neon+

999 den./muaj

15GB
 
pakufi
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
me mundësi për shkëmbim 
  
Pakufi
 
minuta të pakufizuara dhe SMS 
  
  
  
  

Çmimi për Samsung Galaxy A32

295 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Neon+ SIM

799 den./muaj

15GB
 
pakufi
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
me mundësi për shkëmbim 
  
Pakufi
 
minuta të pakufizuara dhe SMS 
  
  
  
  

Çmimi për Samsung Galaxy A32

/

A1 Senior

299 den./muaj

 
 
500MB
 
internet kombëtar 
Pakufi
 
Minuta drejt A1 
  
50
 
Minuta drejt rrjeteve tjera 
kombëtare (fikse/cel.) 
50
 
SМЅ drejt të gjitha 
rrjeteve kombëtare 

Çmimi për Samsung Galaxy A32

/
Basic price
16,999denarë
Pripejd
18,999denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
18,999denarë

Zgjidh

Samsung Galaxy A32

Çka ka në kuti?
  • Samsung Galaxy A32
  • Адаптер
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • 4GB / 128GB
  • 5000 mAh
  • Octa-core
  • 64+8+5+5MP rear + 20MP front
  • 6.4" FHD+ Super AMOLED
8.4 мм
73.6 мм
158.9 мм
Karakteristikat e hollësishme
Rrjeti GSM/HSPA/LTE
Lloji i SIM Dual Nano SIM
Ekrani FHD+ Super AMOLED display
Madhësia e ekranit 6.4"
Kamera 64MP + 8MP + 5MP + 5MP
Sistemi operativ Android
CPU Octa-core
Memorja e integruar 128 GB
RAM memorja 4 GB
Bateria Li-Ion 5000 mAh
Menyja në maqedonisht Yes
Telefoni punon vetëm me A1 SIM kartelë No
Kamera e përparme 20MP
Dimensionet 158.9 x 73.6 x 8.4 mm
Pesha 184g
Garancia 24
Volt Yes

Samsung Galaxy A32

Garancia dhe servisi
24
muajgarancia e prodhuesit
Servisues i autorizuar për këtë pajisje

Nëse keni nevojë për servis për Samsung Galaxy A32, kontaktoni servisuesin e autorizuar.

Video Data service center for mobile phones

"Ruzveltova" street no. 72, 1000 Skopje, Makedonija

Video Data servis TV

"Fevruarski pohod" street, no. 34, 1000 Skopje, Makedonija

Mobico

Blvd. "Partizanski odredi" no. 62, mezzanine, loc. no. 2, 1000 Skopje, Makedonija

Samsung Galaxy A32

Vlerësimi nga shfrytëzuesit

Ka gjithsej 3 recenzione për këtë pajisje

3
0
0
0
0
5
Patricija G
19-Shk-2022

Super telefon :)

A Ju ndihmoi ky recenzion?
28-Shk-2022

Top

A Ju ndihmoi ky recenzion?
04-Mar-2022

A Ju ndihmoi ky recenzion?