Çmimi i pajisjes 3.096 den. në A1 Ultra M

Motorola G53 5G

Lexo më shumë
5000 mAh
50+2MP rear + 8MP front
4GB / 128GB
6.5" IPS LCD, HD+ 120Hz
Octa-core
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
5000 mAh
50+2MP rear + 8MP front
4GB / 128GB
6.5" IPS LCD, HD+ 120Hz
Octa-core
Ngjyrën: Black

Në dispozicion në sasi të kufizuara

Në dispozicion

Nuk është në dispozicion onlajn

Tarifa
A1 Ultra M
Ndrysho tarifën
1.199 den./muaj
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Çmimi i pajisjes

129 den. x 24 muaj

Tarifa: A1 Ultra M
1.199 den./muaj
Çmimi

129 den. x 24 muaj

Transporti falas

A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion

Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë

Motorola G53 5G

Çmimi i pajisjes dhe tarifa
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Basic price
11.999denarë
Pripejd
13.999denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
13.999denarë

Zgjidh

The Motorola Moto G53 5G is a phone with 5G connectivity it has a large 6.5 inch HD+ display with a 120Hz refresh rate for smoother usage. The phone is powered by the Snapdragon 480+ processor and comes with 4GB RAM. It has a 50MP main camera and a 2MP depth sensor on the back, plus an 8MP selfie camera on the front. The battery is a long-lasting 5000mAh and supports 18W fast charging. Overall, the Motorola Moto G53 5G is a good option for users looking for an affordable phone with 5G capabilities.

Motorola G53 5G

Çka ka në kuti?
  • Motorola G53 5G
  • Адаптер
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • 5000 mAh
  • 50+2MP rear + 8MP front
  • 4GB / 128GB
  • 6.5" IPS LCD, HD+ 120Hz
  • Octa-core
74.66 mm
162.7 mm
Karakteristikat e hollësishme
Rrjeti GSM/HSPA/LTE/5G
Lloji i SIM Dual Nano SIM & eSIM
Ekrani IPS LCD, HD+ (1600x720) 120Hz
Madhësia e ekranit 6.5"
Kamera 50+2MP
Sistemi operativ Android
CPU Octa-core
Memorja e integruar 128 GB
RAM memorja 4 GB
Bateria Li-Po 5000 mAh
Menyja në maqedonisht Yes
Telefoni punon vetëm me A1 SIM kartelë No
Kamera e përparme 8MP
Dimensionet 162.7 x 74.66 x 8.19 mm
Тежина 183g
Garancia 24
Garancia dhe servisi
24
muajgarancia e prodhuesit
Servisues i autorizuar për këtë pajisje

Nëse keni nevojë për servis për Motorola G53 5G, kontaktoni servisuesin e autorizuar.

Motorola G53 5G

Vlerësimi nga shfrytëzuesit

Ka gjithsej 0 recenzione për këtë pajisje

0
0
0
0
0
0