Huawei Nova 9

Krijoni foto me detaje perfekte dhe ngjyra të gjalla, me ndihmën e kamerave që ka Huawei Nova 9! Me kamerën kryesore 50 MP do të jeni në gjendje të kapni çdo detaj, të bëni portrete të bukura më të mprehta dhe më të qarta, makro, fotografi nate ose fotografi me kënd të gjerë. Telefoni vjen me një procesor të fuqishëm dhe 8 GB RAM memorje që lejojnë të gjitha aplikacionet të funksionojnë në mënyrë të përsosur.

Lexo më shumë
4300 mAh
6,57" FHD+ display
50+8+2+2MP rear + 32MP front
8GB / 128GB
Octa-core
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Zgjidh ngjyrën

Në dispozicion në sasi të kufizuara

Në dispozicion

Nuk është në dispozicion onlajn

Tarifa
A1 Nova L
Ndrysho tarifën
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Çmimi

549 den. x 24 muaj

Transporti falas

A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion

Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn

A1 Nova XS

499 den./muaj

 
 
2GB
 
internet kombëtar 
 
 
  
  
Pakufizuar
 
minuta kombëtare 
  
 
 
  
  
 
 
  

Çmimi për Huawei Nova 9

1.008 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Nova S

899 den./muaj

10GB
 
20GB
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 50GB 
  
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Çmimi për Huawei Nova 9

841 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Nova M

1.099 den./muaj

5G Ready
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 100GB 
me mundësi për shkëmbim 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Çmimi për Huawei Nova 9

716 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Nova L

1.299 den./muaj

Tarifa e rekomanduar
5G Ready
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 100GB 
me mundësi për shkëmbim 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Çmimi për Huawei Nova 9

549 den. x 24 muaj
E zgjedhur

A1 Neon+

999 den./muaj

15GB
 
pakufi
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
me mundësi për shkëmbim 
  
Pakufi
 
minuta të pakufizuara dhe SMS 
  
  
  
  

Çmimi për Huawei Nova 9

799 den. x 24 muaj
Zgjidhni
Zgjidhni tarifën
Враќање на производ
Бесплатна достава
Секогаш во добивка
Безбедно плаќање

Dizajn i lartë

Admironi përfundimin me shtresën e dyfishtë të HUAWEI nova 9 duke mbajtur trupin, i cili është i lehtë, ultra i hollë dhe peshon vetëm 175 g2.

Frymëzohuni nga mundësitë e pafundme përmes unazës ikonike në orbitën e yjeve, e cila sjell bukuri edhe më tërheqëse në çdo moment.

Ekran spektakolar

Bukuria natyrore ngjallet në ekranin P3 me 1.07 miliardë ngjyra dhe kontrast të lartë HDR10.

Shikoni përmbajtjen tuaj të preferuar dhe luani lojëra pa probleme falë shpejtësisë së lartë të rifreskimit prej 120 Hz. Dhe për përmbajtje me rezolucion më të ulët, sistemi kalon automatikisht në 60 Hz, duke kursyer jetën e baterisë gjatë procesit.

Sistemi i kamerës Ultra Vision prej 50 MP

HUAWEI nova 9 zbulon një vizion të ri në fotografi me një kamerë me ultratinguj 50 MP, plus një sensor të madh me filtër me ngjyra RYYB për 40% më shumë hyrje drite.

. HUAWEI XD Fusion Engine ju ndihmon të përpunoni me shpejtësi sasi të mëdha të informatave dhe të rrisni qartësinë e jashtëzakonshme të pikselëve për çdo fotografi, ditën apo natën.

Super-Fuel Your Life

Bëhuni gati në vetëm 38 minuta për një karikim të plotë mbi 66 W HUAWEI SuperCharge.

Dhe kur koha është e kufizuar, gjithçka që ju nevojitet është 18 minuta për një karikim 60%. Asnjëherë mos lejoni që karikimi të jetë përgjegjës për kohën tuaj.

6.57” FHD+ Display
50+8+2+2MP rear + 32MP front
Octa-Core
128GB internal / 8GB RAM

Huawei Nova 9

Çmimi i pajisjes dhe tarifa
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste

A1 Nova XS

499 den./muaj

 
 
2GB
 
internet kombëtar 
 
 
  
  
Pakufizuar
 
minuta kombëtare 
  
 
 
  
  
 
 
  

Çmimi për Huawei Nova 9

1.008 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Nova XS SIM

449 den./muaj

 
 
2GB
 
internet kombëtar 
 
 
  
  
Pakufizuar
 
minuta kombëtare 

Çmimi për Huawei Nova 9

/

A1 Nova S SIM

799 den./muaj

10GB
 
20GB
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 50GB 
  
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  

Çmimi për Huawei Nova 9

/

A1 Nova S

899 den./muaj

10GB
 
20GB
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 50GB 
  
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Çmimi për Huawei Nova 9

841 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Nova M SIM

999 den./muaj

5G Ready
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 100GB 
me mundësi për shkëmbim 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  

Çmimi për Huawei Nova 9

/

A1 Nova M

1.099 den./muaj

5G Ready
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 100GB 
me mundësi për shkëmbim 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Çmimi për Huawei Nova 9

716 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Nova L SIM

1.099 den./muaj

5G Ready
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
5GB internet në roaming 
100 minuta jashtë vendit 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  

Çmimi për Huawei Nova 9

/

A1 Nova L

1.299 den./muaj

Tarifa e rekomanduar
5G Ready
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 100GB 
me mundësi për shkëmbim 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
 
 
  
  
 
 
  
  

Çmimi për Huawei Nova 9

549 den. x 24 muaj
E zgjedhur

A1 Nova XL

1.599 den./muaj

5G Ready
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 100GB 
me mundësi për shkëmbim 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
100 minuta
 
biseda jashtë vendit 
  
 
 
  
  

Çmimi për Huawei Nova 9

424 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Nova XL SIM

1.399 den./muaj

5G Ready
 
pakufizuar
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 100GB 
me mundësi për shkëmbim 
Pakofizuar
 
minuta kombëtare dhe ЅМЅ 
  
100 minuta
 
biseda jashtë vendit 
  

Çmimi për Huawei Nova 9

/

A1 Neon SIM

649 den./muaj

10GB
 
15GB
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 50GB 
  
Pakufi
 
minuta të pakufizuara dhe SMS 
  
Internet të pakufizuar
 
Çdo natë prej orës 
00:00 deri në 06:00 

Çmimi për Huawei Nova 9

/

A1 Neon

799 den./muaj

10GB
 
15GB
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
deri më 50GB 
  
Pakufi
 
minuta të pakufizuara dhe SMS 
  
Internet të pakufizuar
 
Çdo natë prej orës 
00:00 deri në 06:00 

Çmimi për Huawei Nova 9

883 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Neon+

999 den./muaj

15GB
 
pakufi
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
me mundësi për shkëmbim 
  
Pakufi
 
minuta të pakufizuara dhe SMS 
  
  
  
  

Çmimi për Huawei Nova 9

799 den. x 24 muaj
Zgjidhni

A1 Neon+ SIM

799 den./muaj

15GB
 
pakufi
 
internet kombëtar 
A1 Net Sef
 
me mundësi për shkëmbim 
  
Pakufi
 
minuta të pakufizuara dhe SMS 
  
  
  
  

Çmimi për Huawei Nova 9

/

A1 Senior

299 den./muaj

 
 
500MB
 
internet kombëtar 
Pakufi
 
Minuta drejt A1 
  
50
 
Minuta drejt rrjeteve tjera 
kombëtare (fikse/cel.) 
50
 
SМЅ drejt të gjitha 
rrjeteve kombëtare 

Çmimi për Huawei Nova 9

/
Basic price
25.999denarë
Pripejd
27.999denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
27.999denarë

Huawei Nova 9

Çka ka në kuti?
  • Huawei Nova 9
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
  • Адаптер за полнење
  • Кабел за полнење
Karakteristikat themelore
  • 4300 mAh
  • 6,57" FHD+ display
  • 50+8+2+2MP rear + 32MP front
  • 8GB / 128GB
  • Octa-core
160 мм
160 мм
160 мм
Karakteristikat e hollësishme
Rrjeti GSM/HSPA/LTE
Lloji i SIM Dual Nano SIM
Ekrani FHD+ display 2340 x 1080
Madhësia e ekranit 6,57"
Kamera 50MP + 8MP + 2MP + 2MP
Sistemi operativ EMUI
CPU Octa-core Kirin 9000
Memorja e integruar 128 GB
RAM memorja 8 GB
Bateria Li-Ion 4300 mAh
Menyja në maqedonisht Yes
Telefoni punon vetëm me A1 SIM kartelë No
Kamera e përparme 32MP
Dimensionet 160 x 73.7 x 7.77 mm
Pesha 175g
Garancia 24
Volt Yes
Garancia dhe servisi
24
muajgarancia e prodhuesit
Servisues i autorizuar për këtë pajisje

Nëse keni nevojë për servis për Huawei Nova 9, kontaktoni servisuesin e autorizuar.

Promo

ul. Boris Trajkovski 72, 1000 Skopje, Macedonia

Huawei Nova 9

Vlerësimi nga shfrytëzuesit

Ka gjithsej 0 recenzione për këtë pajisje

0
0
0
0
0
0