Çmimi i pajisjes 14.163 den. në A1 Ultra M

Honor Magic 5 lite 5G 8/256

Honor Magic 5 lite 5G është një telefon që bie në sy. Ekrani i tij AMOLED 6,67 inç ofron pamje mahnitëse, ndërsa procesori i tij me tetë bërthama ofron performancë të përsosur. Kamera e pasme 64+5+2 MP dhe kamera e përparme 16 MP kapin çdo moment me detaje dhe qartësi të jashtëzakonshme. Me 8 GB RAM dhe 256 GB memorje, Honor Magic 5 lite 5G ofron hapësirë të mjaftueshme për aplikacionet, skedarët dhe mediat tuaja. Dhe me një bateri 5000 mAh, mund të qëndroni të lidhur gjatë gjithë ditës pa u shqetësuar se mos ju mbaron bateria.

Lexo më shumë
64+5+2MP rear + 16MP front
6.67" AMOLED
5000 mAh
8GB / 256GB
Octa-core
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
64+5+2MP rear + 16MP front
6.67" AMOLED
5000 mAh
8GB / 256GB
Octa-core
Ngjyrën: Midnight Black

Në dispozicion në sasi të kufizuara

Në dispozicion

Nuk është në dispozicion onlajn

Tarifa
A1 Ultra M
Ndrysho tarifën
1.199 den./muaj
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Çmimi i pajisjes

591 den. x 24 muaj

Tarifa: A1 Ultra M
1.199 den./muaj
Çmimi

591 den. x 24 muaj

Transporti falas

A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion

Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë

Honor Magic 5 lite 5G 8/256

Çmimi i pajisjes dhe tarifa
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Basic price
22.999denarë
Pripejd
24.999denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
24.999denarë

Zgjidh

Honor Magic 5 lite 5G është një telefon që bie në sy. Ekrani i tij AMOLED 6,67 inç ofron pamje mahnitëse, ndërsa procesori i tij me tetë bërthama ofron performancë të përsosur. Kamera e pasme 64+5+2 MP dhe kamera e përparme 16 MP kapin çdo moment me detaje dhe qartësi të jashtëzakonshme. Me 8 GB RAM dhe 256 GB memorje, Honor Magic 5 lite 5G ofron hapësirë të mjaftueshme për aplikacionet, skedarët dhe mediat tuaja. Dhe me një bateri 5000 mAh, mund të qëndroni të lidhur gjatë gjithë ditës pa u shqetësuar se mos ju mbaron bateria.

Honor Magic 5 lite 5G 8/256

Çka ka në kuti?
  • Honor Magic 5 lite 5G 8/256
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • 64+5+2MP rear + 16MP front
  • 6.67" AMOLED
  • 5000 mAh
  • 8GB / 256GB
  • Octa-core
7.9 mm
73.9 mm
161.6 mm
Karakteristikat e hollësishme
Rrjeti GSM/HSPA/LTE/5G
Lloji i SIM Dual Nano SIM
Ekrani AMOLED (1080 x 2400)
Madhësia e ekranit 6.67"
Kamera 64+5+2MP
Sistemi operativ Android
CPU Octa-core
Memorja e integruar 256 GB
RAM memorja 8 GB
Bateria Li-po 5000 mAh
Menyja në maqedonisht Yes
Telefoni punon vetëm me A1 SIM kartelë No
Kamera e përparme 16MP
Dimensionet 161.6 x 73.9 x 7.9 mm
Тежина 175g
Garancia 24

Honor Magic 5 lite 5G 8/256

Garancia dhe servisi
24
muajgarancia e prodhuesit
Servisues i autorizuar për këtë pajisje

Nëse keni nevojë për servis për Honor Magic 5 lite 5G 8/256, kontaktoni servisuesin e autorizuar.

Honor Magic 5 lite 5G 8/256

Vlerësimi nga shfrytëzuesit

Ka gjithsej 1 recenzione për këtë pajisje

1
0
0
0
0
5
07.02.2024

A Ju ndihmoi ky recenzion?