Xiaomi 12 5G 8/256

Lexo më shumë
6.28" FHD+ AMOLED DotDisplay
8 GB
Li-Po 4500 mAh
50+13+5MP rear + 32MP front
Octa-core
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
6.28" FHD+ AMOLED DotDisplay
8 GB
Li-Po 4500 mAh
50+13+5MP rear + 32MP front
Octa-core
Ngjyrën: Gray

Në dispozicion në sasi të kufizuara

Në dispozicion

Nuk është në dispozicion onlajn

Tarifa
A1 Business Pro XL
Ndrysho tarifën
3.185 den./muaj
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Çmimi i pajisjes

21.999 den.

Tarifa: A1 Business Pro XL
3.185 den./muaj
Çmimi

21.999 den.

Transporti falas

A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion

Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë

Xiaomi 12 5G 8/256

Çmimi i pajisjes dhe tarifa
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Basic price
53.999denarë
Pripejd
55.999denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
55.999denarë

Me peshë 180 g dhe gjerësi prej vetëm 69,9 mm, Xiaomi 12 përdor teknologji të avancuar për të siguruar përdorim të papenguar dhe të lehtë. Me Xiaomi 12 bëni fotografi perfekte. Xiaomi 12 miraton një teknologji krejtësisht të re fokusimi me një algoritëm mësimi dhe gjurmimi të lëndëve. Me ndihmën e algoritmeve të inteligjencës artificiale dhe teknologjisë së fotografimit, videoja ndriçon automatikisht skenën dhe ruan më shumë detaje sesa syri i lirë, edhe kur inçizohet në errësirë.

Xiaomi 12 5G 8/256

Çka ka në kuti?
  • Xiaomi 12 5G 8/256
  • Адаптер
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • 6.28" FHD+ AMOLED DotDisplay
  • 8 GB
  • Li-Po 4500 mAh
  • 50+13+5MP rear + 32MP front
  • Octa-core
69.90 мм
152.70 мм
Karakteristikat e hollësishme
Rrjeti GSM/HSPA/LTE/5G
Lloji i SIM Dual Nano SIM
Ekrani FHD+ AMOLED DotDisplay
Madhësia e ekranit 6.28"
Kamera 50+13+5MP
Sistemi operativ Android
CPU Octa-core MediaTek Dimensity
Memorja e integruar 256 GB
RAM memorja 8 GB
Bateria Li-Po 4500 mAh
Menyja në maqedonisht Yes
Telefoni punon vetëm me A1 SIM kartelë No
Kamera e përparme 32MP
Dimensionet 152.70 x 69.90 x 8.16 mm
Тежина 180g
Garancia 24
Volt No

Xiaomi 12 5G 8/256

Garancia dhe servisi
24
muajgarancia e prodhuesit
Servisues i autorizuar për këtë pajisje

Nëse keni nevojë për servis për Xiaomi 12 5G 8/256, kontaktoni servisuesin e autorizuar.

Xiaomi 12 5G 8/256

Vlerësimi nga shfrytëzuesit

Ka gjithsej 4 recenzione për këtë pajisje

3
0
1
0
0
4.5
24.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
27.12.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
24.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?
29.01.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?