Motorola Motorola RAZR 40 Ultra 5G

Motorola RAZR 40 Ultra 5G rikthen nostalgjinë me një kthesë moderne, duke kombinuar dizajnin ikonik me teknologjinë e fundit. Ky telefon inteligjent i palosshëm ofron një dizajn elegant dhe kompakt, ndërsa ju jep hapësirë të mjaftueshme për konsum gjithëpërfshirës të përmbajtjes. Me lidhjen 5G, do të përjetoni shpejtësi të jashtëzakonshme të dhënash për shfletim, transmetim dhe shkarkim pa probleme. Sistemi i avancuar i kamerës i RAZR 40 Ultra kap foto dhe video mahnitëse, duke përdorur aftësitë e AI për cilësi të përmirësuar në një sërë skenarësh. Karakteristikat e tij të brendshme të fuqishme sigurojnë performancë pandërprerë në të gjitha detyrat, ndërsa dizajni i palosshëm i shton një prekje shkathtësie përvojës suaj të smartfonit. Me Motorola RAZR 40 Ultra 5G, do të shijoni një përzierje harmonike të stilit, inovacionit dhe funksionalitetit në pëllëmbën tuaj të dorës.

Lexo më shumë
8 GB
6.9" LTPO AMOLED, FHD+ (open)
Octa-core
3800 mAh
12+13MP rear + 32MP front
Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
8 GB
6.9" LTPO AMOLED, FHD+ (open)
Octa-core
3800 mAh
12+13MP rear + 32MP front
Ngjyrën: Infinite Black

Në dispozicion në sasi të kufizuara

Në dispozicion

Nuk është në dispozicion onlajn

Tarifa
A1 Business Pro XL
Ndrysho tarifën
3.185 den./muaj
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Çmimi i pajisjes

40.999 den.

Tarifa: A1 Business Pro XL
3.185 den./muaj
Çmimi

40.999 den.

Transporti falas

A dëshironi të dini kur do të ketë në dispozicion

Sasi të kufizuara
Në dispozicion
Nuk është në dispozicion onlajn
Zgjidhni tarifën
Kthimi i produktit
Dorëzim falas
Gjithmon në përfiti
Pagesë e sigurtë

Motorola Motorola RAZR 40 Ultra 5G

Çmimi i pajisjes dhe tarifa
Tarifa
Kohëzgjatja e kontratës
Mënyra e pagesës
Me tarif� t� nj�hershme prej 199 den. p�r pajisje me k�ste
Basic price
72.999denarë
Pripejd
74.999denarë
Çmimi vetëm për pajisjen
74.999denarë

Motorola RAZR 40 Ultra 5G rikthen nostalgjinë me një kthesë moderne, duke kombinuar dizajnin ikonik me teknologjinë e fundit. Ky telefon inteligjent i palosshëm ofron një dizajn elegant dhe kompakt, ndërsa ju jep hapësirë të mjaftueshme për konsum gjithëpërfshirës të përmbajtjes. Me lidhjen 5G, do të përjetoni shpejtësi të jashtëzakonshme të dhënash për shfletim, transmetim dhe shkarkim pa probleme. Sistemi i avancuar i kamerës i RAZR 40 Ultra kap foto dhe video mahnitëse, duke përdorur aftësitë e AI për cilësi të përmirësuar në një sërë skenarësh. Karakteristikat e tij të brendshme të fuqishme sigurojnë performancë pandërprerë në të gjitha detyrat, ndërsa dizajni i palosshëm i shton një prekje shkathtësie përvojës suaj të smartfonit. Me Motorola RAZR 40 Ultra 5G, do të shijoni një përzierje harmonike të stilit, inovacionit dhe funksionalitetit në pëllëmbën tuaj të dorës.

Motorola Motorola RAZR 40 Ultra 5G

Çka ka në kuti?
  • Motorola RAZR 40 Ultra 5G
  • Адаптер
  • Кабел за полнење
  • Упатство за употреба
  • Гарантен лист
Karakteristikat themelore
  • 8 GB
  • 6.9" LTPO AMOLED, FHD+ (open)
  • Octa-core
  • 3800 mAh
  • 12+13MP rear + 32MP front
74 мм
170.8 мм
Karakteristikat e hollësishme
Rrjeti GSM/HSPA/LTE/5G
Lloji i SIM Dual Nano SIM & eSIM
Ekrani LTPO AMOLED, FHD+, 165Hz
Madhësia e ekranit 6.9" (OPEN) / 3.6"(CLOSE)
Kamera 12+13MP
Sistemi operativ Android
CPU Octa-core
Memorja e integruar 256 GB
RAM memorja 8 GB
Bateria 3800 mAh
Menyja në maqedonisht Yes
Kamera e përparme 32MP
Dimensionet 170.8 x 74 x 7 mm (open)
Тежина 188.5g
Garancia 24

Motorola Motorola RAZR 40 Ultra 5G

Garancia dhe servisi
24
muajgarancia e prodhuesit
Servisues i autorizuar për këtë pajisje

Nëse keni nevojë për servis për Motorola Motorola RAZR 40 Ultra 5G, kontaktoni servisuesin e autorizuar.

Motorola Motorola RAZR 40 Ultra 5G

Vlerësimi nga shfrytëzuesit

Ka gjithsej 1 recenzione për këtë pajisje

1
0
0
0
0
5
09.10.2023

A Ju ndihmoi ky recenzion?